3. Wartburg sraz

10. až 12. 9. 2010 v Hradci Králové

Pro všechny majitele a příznivce dvoutaktů z Eisenachu. Vítány jsou vozy IFA F9, Wartburg 311, 312 a 353, ale samozřejmě i pěkné čtyřtakty Wartburg 1.3. Čím původnější, tím lépe. Vraky, superbastly a tuning raději necháme doma.


Hlavní program srazu je naplánován na sobotu 11. září 2010. Od 7:00 bude na parkovišti u EUROCENTRA (Interspar, Baumax) v Hradci Králové probíhat prezence účastníků a sdělení podrobných pokynů pro naplánovaný celodenní výlet po okolí. Zároveň zde budou auta vystavena k prohlídce.

První etapa výletu je dlouhá cca 33 km a povede do Nového Města nad Metují. Odjezd z HK v minutových intervalech, směr Černilov, Bohuslavice, Černčice, Nové Město nad Metují - Husovo náměstí (popř. parkoviště na Farské zahradě). Orientace posádek podle mapy, cesta bude zpestřena jednoduchým kvízem. V Novém Městě nad Metují bude přestávka na oběd, možnost prohlídky města a zámku.

Druhá etapa měří 13 km, se startem ve 13:30 h v Novém Městě nad Metují opět v minutových intervalech. směr Dobruška, Opočno - Kupkovo náměstí. Orientace posádek podle mapy, cesta bude opět zpestřena jednoduchým kvízem. V Opočně, možnost prohlídky města a zámku, případně občerstvení.

Třetí etapa měří 25 km, se startem ve 16 h v Opočně opět v minutových intervalech. směr Třebechovice pod Orebem,  Hradec Králové - EUROCENTRUM parkoviště. Orientace posádek podle mapy, cesta bude opět zpestřena jednoduchým kvízem. V HK se seřadíme ke spanilé jízdě „Okolo Hradce“, která povede střídavě po částech 1. a 2. silničního okruhu a zavede nás k restauraci LTC Tenisový klub, kde proběhne večerní zábava a vyhlášení soutěží.


Ubytování pro vzdálenější účastníky


Kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové (http://www.stribrny-rybnik.cz)

Kemp je situován v části města Malšova Lhota. K ubytování jsou rezervovány chatky pro celkem pro 12 osob (2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj, společné sociální zařízení, kuchyňka). Cena ubytování 150 Kč /osoba/noc.

Závazné objednávky ubytování: prostřednictvím přihlášky na www.eisenacher.cz nebo přímo na email vkrupka(zavinac)gmail(tecka)com do 23. srpna 2010. 

Přihlášku na sraz najdete na www.eisenacher.cz.

Přihlašujte se prosím dopředu, předejdete tak možným komplikacím při větším počtu účastníků.

ċ
III.Wartburgsraz-program.doc
(505k)
Vladimír Krupka,
7. 7. 2010 0:41
Comments