O webu Wartburg.cz

Webové stránky wartburg.cz existují v různých proměnách již více než deset let; jejich původní zaměření pouze na typy 311 a 312, tedy takzvané "kulaťáky" se postupem času změnilo na obecné zaměření na všechny modelové řady a varianty vozů Wartburg s výjimkou tuningu, což je specifické téma, kterému se věnují jiné specializované stránky. Nepleťte si slovo tuning s dobovými úpravami a zlepšováky ve formě různých tyristorových zapalování, podomácku vyrobených zařízení typu stop-start a podobných. Tyto úpravy vzniklé v době obecného nedostatku součástek a originálních dílů jistě stojí za pozornost a dokumentaci.


Wartburg.cz je tedy zaměřen na všechny modely Wartburg a je platformou pro poskytování a moderované sdílení informací pro všechny majitele a příznivce vozů Wartburg se zaměřením na historii, techniku a současné dění okolo vozů Wartburg.

Vytváření kvalitního, aktualizovaného webu není až na výjimky v silách jedince. A tak se není čemu divit, že ani Wartburg.cz není dílem jedince, ale společným projektem několika fandů vozů Wartburg a řady přispěvatelů. Web Wartburg.cz pro vás vytváří:  

Martin Říha,  
Říčařova 278/8
Hradec Králové
503 01
Tel: 603229866
martin.riha@wartburg.cz 


Dušan Kašpárek
Bučovice
Jižní Morava
Tel: 602 585 379
wartburgclub@volny.cz
Vláďa Krupka
Hradec Králové
vkrupka@gmail.com

Comments